Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5