Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 4.0
In the Name of the FatherRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
MiseryRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
FargoRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
JFKRated ★ 4.0