Movies
Ratings
117
EncantoRated ★ 3.5
Last Night in SohoRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Running TurtleRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0