Movies
Ratings
287 Worst WomanRated ★ 2.0 Worst WomanRated ★ 2.0
 ArrivalRated ★ 4.5 ArrivalRated ★ 4.5
 ZootopiaRated ★ 4.0 ZootopiaRated ★ 4.0
 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
 VeteranRated ★ 3.0 VeteranRated ★ 3.0
 Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0 Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
 Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0 Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
 DetachmentRated ★ 4.0 DetachmentRated ★ 4.0
 Total EclipseRated ★ 3.5 Total EclipseRated ★ 3.5
 The Maze RunnerRated ★ 3.0 The Maze RunnerRated ★ 3.0
 Safety Not GuaranteedRated ★ 3.5 Safety Not GuaranteedRated ★ 3.5
 12 Angry MenRated ★ 4.5 12 Angry MenRated ★ 4.5
 Inside OutRated ★ 4.5 Inside OutRated ★ 4.5
 FrankensteinRated ★ 2.0 FrankensteinRated ★ 2.0
 Northern Limit LineRated ★ 3.5 Northern Limit LineRated ★ 3.5
 Le ChefRated ★ 3.5 Le ChefRated ★ 3.5
 The StudentRated ★ 3.5 The StudentRated ★ 3.5
 Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0 Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
 Wolf ChildrenRated ★ 4.0 Wolf ChildrenRated ★ 4.0
 Magic in the MoonlightRated ★ 4.0 Magic in the MoonlightRated ★ 4.0