Titles you rated
- Mobile Suit Z GundamRated ★ 5.0
Dear SisterRated ★ 3.5
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 0.5
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 3.5
Ssss.DynazenonRated ★ 4.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 0.5
Ushio and ToraRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 2.0
Chief KimRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 1.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 1.5
Fafner ExodusRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0- Kamen Rider BuildRated ★ 3.5
Kamen Rider Ex-AidRated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5
Solomon's PerjuryRated ★ 3.0