Movies
Ratings
311
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5