Movies
Ratings
1435
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Black BoxRated ★ 3.5
La Sortie de l'usine LumièreRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
FoxcatcherRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5- HeroRated ★ 2.0