Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5