Series
Ratings
103
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 4.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.0- The Familiar of Zero: Rondo of PrincessesRated ★ 4.5
- The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 4.5
The Familiar of ZeroRated ★ 4.5- Squid Girl!?Rated ★ 4.0