Titles you rated
Ending Note: Death of a Japanese SalarymanRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
AlphaGoRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.5