Series
Ratings
101
Extreme JobRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0- 유희왕 2기Rated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 3.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 2.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.0