Titles you rated
KingmakerRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Güle-GüleRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0- One WinRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5