Titles you rated
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 1.5
MovingRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.0
- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0