Titles you rated
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Inspiring GenerationRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
LastRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 5.0