Titles you rated
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Can We Love?Rated ★ 3.0
TemptationRated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.0
Dr. ChampRated ★ 3.0
Royal FamilyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 3.5
MamaRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 3.0