Movies
Ratings
70
Black SwanRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5