Series
Ratings
24
Love GenerationRated ★ 5.0
Boogiepop And OthersRated ★ 4.5
Love That Makes You CryRated ★ 5.0- Meet Me After SchoolRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Prison SchoolRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Overprotected KahokoRated ★ 1.0
Roosevelt GameRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 5.0