Movies
Ratings
1296
WeaponsRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Hit ManRated ★ 3.5
IncomingRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
What Jennifer DidRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5