Titles you rated
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
WaywardRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 4Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.5
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.0
The DecameronRated ★ 4.0
Exploding KittensRated ★ 3.5
KaosRated ★ 4.0
Will Trent Season 1Rated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 4.0
The Man with 1000 KidsRated ★ 3.0
American Horror Story Season 12Rated ★ 1.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0