Movies
Ratings
426
Spring BreakersRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.5
For the EmperorRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
BrokenRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 0.5
Ted 2Rated ★ 4.5