Movies
Ratings
21
The Dark KnightRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Ploddy The Police CarRated ★ 0.5
Another Public EnemyRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0