Titles you rated
OldboyRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Righteous TiesRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0