Movies
Ratings
99
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The White RibbonRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
Ringu 2Rated ★ 1.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0