Series
Ratings
38
LoversRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
The Grand FamilyRated ★ 4.0
Galileo ZeroRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
MaskRated ★ 2.5
Sweet Home, Sweet HoneyRated ★ 0.5
I Have a LoverRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Glamorous TemptationRated ★ 3.5