Titles you rated
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Dating: What's it like to be in love?Rated ★ 2.5
Nothing But ThirtyRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0- A Chef of NobunagaRated ★ 3.0
- Ghost WriterRated ★ 2.5
FIRST CLASS 2Rated ★ 3.0- 35 세의 고교생Rated ★ 2.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
- My Little MonsterRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 5.0