Titles you rated
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Hot FrostyRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 1.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 5.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 0.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
VoyagersRated ★ 3.5