Titles you rated
Community Season 2Rated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Tuca & BertieRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0- おっさんずラブ SPRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5