Titles you rated
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Mad MaxRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 2.5
The Insect WomanRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 4.5
VertigoRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5