Movies
Ratings
837
1917Rated ★ 5.0
The FakeRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 1.5
First ManRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
JiseulRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5