Movies
Ratings
341
SpectreRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 1.0
BabylonRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
GhostedRated ★ 2.5
TetrisRated ★ 1.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5