Series
Ratings
30
Another Miss OhRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0