Movies
Ratings
853
Zootopia 2Rated ★ 3.0
On-Gaku: Our SoundRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Dial M for MurderRated ★ 3.5
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
8½Rated ★ 2.5
Someone You LovedRated ★ 1.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0- Sura: A Love SongRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 2.0
Basic InstinctRated ★ 3.5