Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 3.5
Jungle CruiseRated ★ 2.0
PolarRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Before The Coffee Gets ColdRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5