Series
Ratings
52
Giant Peng TVRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
IRISRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5