Movies
Ratings
101
The HangoverRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The First TimeRated ★ 3.5
CashbackRated ★ 2.0
Just My LuckRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
The ReboundRated ★ 2.5
Life as We Know ItRated ★ 2.5
What's Your Number?Rated ★ 2.0
27 DressesRated ★ 2.5
Just Go with ItRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 2.5