Movies
Ratings
320
No Country for Old MenRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0