Movies
Ratings
47
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
The Night of the WitnessRated ★ 2.5- Working On SaturdayRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5