Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
From Up on Poppy HillRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 6 FutureRated ★ 0.5
La La LandRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.0