Movies
Ratings
187
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Incredible Jessica JamesRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 2.5
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5
The LunchboxRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0