Titles you rated
- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0