Titles you rated
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
Shazam!Rated ★ 0.5
UsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Third MurderRated ★ 3.0
A Scene at the SeaRated ★ 3.5
120 Beats Per MinuteRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
My Blueberry NightsRated ★ 3.5
ChocolatRated ★ 3.5
Finding NeverlandRated ★ 3.5
A PromiseRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 2.5