Titles you rated
TenetRated ★ 4.0
Blue HourRated ★ 1.5
ZodiacRated ★ 2.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
The Darkest MindsRated ★ 2.5
100 ThingsRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0