Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
Kids ReturnRated ★ 3.0
Wood Job!Rated ★ 4.5
NeighborsRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0