Movies
Ratings
30
PunchRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0