Titles you rated
Feast of the GodsRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Inspiring GenerationRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.0