Series
Ratings
19
Little WomenRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 0.5
BridgertonRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0