Series
Ratings
56
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
American Horror Stories Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- 대학전쟁Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.0
대학전쟁Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.5