Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.0
A Knight's TaleRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Shanghai KnightsRated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 2.5
S.W.A.T.Rated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
FelonRated ★ 2.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.5
Johnny EnglishRated ★ 2.0