Movies
Ratings
584- The UglyRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.0
Three SistersRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 2.5
The WonderRated ★ 4.0
The Good NurseRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
The Running ActressRated ★ 3.0
The NunRated ★ 1.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5