Titles you rated
The November ManRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 5.0
In the BloodRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 1.5
MayhemRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 5.0
The PatriotRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
White House DownRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
DaybreakersRated ★ 4.5
xXxRated ★ 5.0
xXx: State of the UnionRated ★ 5.0
Prisoners of the SunRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
Gods of EgyptRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5